Területi vezető/Üzletági igazgató

Forrás: turizmus.com

 2021. április 03. 19:13

A 24 éves múlttal rendelkező Waldorf Gastro & More cégcsoport Területi vezetőt/Üzletági igazgatót keres irodaházi, újonnan nyitó éttermeinek irányítására.

Kiemelt feladatok:

  • A város legmodernebb, A kategóriás irodaparkjaiban (min. 3000 fő) működtetett éttermek üzletvezetőinek, konyhafőnökeinek, illetve a különböző egységeknek az összefogása.
  • Aktív közreműködés a koncepció tökéletesítésében és a csapat kialakításában.
  • Az egységes brand alá tartozó éttermek kínálatának a kialakítása, különös tekintettel az aktuális trendek, az ételérzékenységek - és allergiák, valamint a tudatos táplálkozás figyelembe vételével.
  • A cégcsoportot jellemző magas színvonal és újító személet folyamatos fenntartása.
  • Termékfejlesztéshez, innovatív megoldásokhoz való proaktív hozzáállás.
  • Az éttermekhez tartozó bankett és a további kiegészítő szolgáltatások összefogása.

Elvárás:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Releváns, vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat: min. 5 év
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatszellem és a vendéglátás iránti szenvedély
  • Környezettudatos szemléletmód
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • arányban van az elvárt, magas színvonalú munkával;
  • stabil háttér, versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség egy jó hangulatú és közvetlen csapatban.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail-címen lehet: