Ügyvezető, Alma Mater Tanétterem

Forrás: turizmus.com

 2017. október 05. 16:32

A Budapesti Gazdasági Egyetem tulajdonában álló Alma Mater Tanétterem Kft. ügyvezetőt keres.

Főbb feladatok:

  • az Alma Mater Tanétterem Kft. rövid, közép és hosszú távú üzleti stratégiájának kidolgozása, teljes körű operatív irányítása, a hatékony szervezeti működés biztosítása,
  • növekedési, fejlesztési lehetőségek felkutatása és megvalósítása,
  • együttműködés a Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi kar dékánjával a tankonyha működtetése érdekében,
  • rendszeresen beszámoló az Egyetemnek, mint tulajdonosnak az elvégzett feladatokról.

Elvárások:

  • felsőfokú vendéglátópari szakirányú végzettség (közgazdász végzettség előnyt jelent),
  • hasonló munkakörben, vendéglátóiparban szerzett legalább tíz éves szakmai tapasztalat,
  • tulajdonosi szemlélet, üzleti látásmód, folyamatos újító szándék,
  • határozott, eredményes tárgyalástechnika, kiváló kommunikációs és szervezőkészség.

Amit kínálunk:

  • lehetőség Magyarország legkiválóbb vendéglátóipari felsőoktatási intézménye (a Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kara) saját tanéttermének vezetésére, piaci pozicionálására,
  • teljesítménytől függő bészrezés, mobiltelefon,
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • patinás belvárosi környezet.

Szükséges nyelvtudás:
Angol

Munkavégzés helye: Alma Mater Tanétterem Kft., 1054 Budapest, Alkotmány u. 9-11.

Jelentkezési határidő: 2017. október 15.

További információ és jelentkezés:
További információ kérhető Dr. Szilágyi Veronika jogi és humánpolitika főosztályvezetőnél a +36 1/469-6756-os telefonszámon.

Jelentkezéseket kérjük az alábbi e-mail címre megküldeni:

(x)