Üzletvezető

Forrás: turizmus.com

 2021. április 03. 19:20

A 24 éves múlttal rendelkező Waldorf Gastro & More cégcsoport Üzletvezetőt keres A kategóriás újonnan nyitó irodaházi éttermeibe.

Kiemelt feladatok:

  • A város egyik legmodernebb, A kategóriás irodaparkjában működtetett étterem napi szintű irányítása, felügyelete.
  • A napi kínálat kialakítása a konyhafőnökkel.
  • Készletgazdálkodás és leltározás irányítása, ellenőrzése.
  • Elszámolások készítése, a feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Heti beosztások megírása, személyzet irányítása.
  • Helyi bankett lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás és riportok készítése az üzletág területi vezetőjének.

Elvárás:

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Releváns, vendéglátásban szerzett vezetői tapasztalat: min. 2 év
  • Logisztikusokat meghazudtoló észjárás, jó problémamegoldó készség
  • Környezettudatos szemléletmód
  • A szakma iránti szeretet
  • Angol nyelvtudás

Ami kínálnak:

  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy jó hangulatú és közvetlen csapatban.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: