Üzletvezető - Babérliget Kúria

Forrás: turizmus.com

 2021. február 15. 15:10

Polányban található kúriánkba keressük jó problémamegoldó és kommunikációs képességgel, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel rendelkező üzletvezető kollegánkat.

Főbb feladatok:

  • Az étterem irányítása, gazdaságos üzemeltetése
  • Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése
  • A beszállítók, szolgáltatók koordinálása a velük való kapcsolattartás
  • A rendezvények koordinálása, lebonyolítása
  • Részvétel a mindennapi operatív munkában
  • Vezetőség felé történő kimutatások, beszámolók elkészítése

Elvárások:

  • Vendéglátásban szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Élelmiszer-biztonsági előírások (HACCP) betartása/betartatása
  • Határozott fellépés, magabiztos kommunikáció
  • Számítógép rutinszerű használata
  • Jogosítvány
  • Angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Barátságos, családi hangulatú munkahelyi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség
  • Szálláslehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő