Ausztriai szálloda recepciós-felszolgálót keres

Forrás: turizmus.com

 2015. május 14. 12:01

Ausztriai 3 csillagos, 28 szobás szálloda olyan sokoldalú munkatársat keres, aki a nap egyik felében a recepciós munkát, esténként pedig a felszolgálói feladatok ellátását is vállalja.

Feladatok – Német nyelven!

Étterem:

  • Éttermi feladatok teljeskörű ellátása (elsődlegesen vacsoránál, alkalmanként reggelinél)
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Udvarias kiszolgálás
  • Számla felvétele

Recepció:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel, túrák értékesítése
  • Érkeztetés, utaztatás, számlázás
  • Gondoskodás a vendégek kellemes tartózkodásáról
  • Besegítés más munkafolyamatokba

Elvárások:

  • Gyakorlati szakmai tapasztalat
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet, nagyfokú motiváltság

Előny: további nyelvismeret, nemzetközi munkatapasztalat (lehetőleg német nyelvterületen), flexys szoftver ismerete

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás, ellátás, internet
  • Fiatalos csapat
  • Önmegvalósítás

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük: attila.grassy@sporthotel-dachsteinwest.eu (x)