Backoffice munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2014. szeptember 15. 16:58

Az Index.hu utazási mellékleteként működő Travelo.hu oldalt üzemeltető Confhotel-Net Kft.

Pénzügyi- és marketing szemléletű backoffice munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Pénzügyi és számviteli feladatok ellátása
  • Marketing csapat munkájának segítése
  • Adminisztráció
  • Időszaki statisztikák készítése
  • Az iroda zavartalan ügymenetének biztosítása
  • Kommunikációs folyamatok támogatása: telefonok, dokumentumok kezelése
  • Vállalati eszközparkot érintő kérések kezelése
  • Vállalati beszerzésekben való közreműködés

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló és rendszerezett, precíz munkavégzés
  • Lojális, alapos, határozott személyiség

Előnyök:

  • Irodavezetői tapasztalat
  • Marketing területen szerzett tapasztalat
  • Online területen való jártasság
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

A jelentkezéseket 2014. szeptember 30-ig várjuk a job@travelo.hu címre küldött önéletrajzzal, bérigény és lehetséges kezdési időpont megjelölésével.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület. (x)