Kártyamenedzser, Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ

Forrás: turizmus.com

 2015. december 16. 16:10

A BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság dinamikusan fejlődő és bővülő Budapest Kártya Divíziójába keresünk energikus, proaktív, innovatív kártyamenedzsert.

A jelenlegi BudapestCard termékcsalád klasszikus kulturális turisztikai kártyákat tartalmaz. 2016-tól mind szolgáltatói tartalmában, mind értékesítési csatornák tekintetében a kártya jelentős megújítás elé néz, ennek operatív kivitelezéséhez keressük a megfelelő csapattagot.

Ami az új kolléga feladat lesz, többek közt, a csapat többi tagjával együtt dolgozva:
- új szolgáltató partnerek bevonása
- új értékesítési szerződések megkötése
- az új kártyatípusok piaci bevezetésében való közreműködés
- adminisztratív feladatok ellátása

Amit elvárunk:
- felsőfokú turisztikai végzettség
- angol nyelv tárgyalási szintű, magabiztos használata
- számítógépes felhasználói ismeretek
- proaktív szemléletmód
- jártasság a fővárosi turista attrakciókban, kulturális és gasztronómiai szolgáltatók világában
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- rugalmasság
- csapatmunkában való hatékony részvétel.

Ami az elbírálásnál előnyt jelent:
- más világnyelv tárgyalási szintű ismerete
- értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:
- változatos, kihívást jelentő feladatok
- teljes munkaidős határozatlan idejű munkajogviszony
- cafeteriajuttatás

Fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet, melyben az ideális jelentkező kitér a kártya megújításával kapcsolatos elképzeléseire is,  2015. 12. 28-ig a kovacs.gyorgyi@budapestinfo.hu e-mail címre várunk. (x)