Corporate sales manager és sales manager, Zalakaros

 2014. május 14. 15:50

A zalakarosi MenDan Magic Spa & Wellness Hotel****superior felvételt az alábbi munkakörök betöltésére:

Pozíció megnevezése: CORPORATE SALES MANAGER

Az értékesítési igazgató irányítása alatt
•Kapcsolatot tart a kiemelt céges ügyfelekkel.
•Képviseli a szállodát a partnerek felé.
•Új értékesítési területeket kutat fel.
•Ajánlatokat készít, tárgyalásokat szervez.
•Rendezvényeket szervez és bonyolít le.

Elvárások:
- Szakirányú, felsőfokú végzettség,
- Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
- Corporate sales területen megszerzett legalább 2éves gyakorlat alapfeltétel, egyéb idegen nyelv ismerete előny.

Pozíció megnevezése: SALES MANAGER

Feladatok:
- A szálloda szobáinak és szolgáltatásainak értékesítése
- Kapcsolattartás a hazai és nemzetközi utazási irodákkal
- Új partnerek felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Önállóság, kreativitás, precizitás
- Kiemelkedően jó kommunikációs képesség

Nyelvtudás: Német, Angol nyelv folyékony, tárgyalóképes ismerete
Előny: hotelprogram (Hostware ) ismerete

Jelentkezés: A magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mailre várjuk: sales@mendan.hu (x)