Corporate Sales Representative, Leonardo Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. január 07. 09:55

A Leonardo Hotel Budapest ezúton keres új munkatársat a következő pozícióba: Corporate Sales Representative

Az új munkatárs feladatai lesznek:
· Szállodai saját szolgáltatások értékesítése, bemutatása
· ügyfélkapcsolatok kialakítása és folyamatos fejlesztése
· ügyféladatbázis folyamatos frissítése
· régi és új ügyfelek igényeinek kiszolgálása
· ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és nyomon követése, valamint szükség szerinti módosítása,
· kapcsolattartás ügyfelekkel

Az ideális jelölt rendelkezik:
· felsőfokú – egyetemi vagy főiskolai - végzettséggel
· értékesítésben szerzett szakmai tapasztalattal,
· tárgyalóképes szintű angol nyelvtudással,
· felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
· tárgyalóképes német nyelvtudás előny
· multinacionális vállalatnál vagy külföldön szerzett munkatapasztalat előny

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzával a b.molnar@leonardo-hotels.com email címen. (x)