Diszpécser / Sales manager

 2014. június 10. 17:16

A Fox Transfers Kft. 10 éve sikeresen működő és dinamikusan növekvő, Európa vezető online repülőtéri transzfer foglalási irodája keres az alábbi pozícióba munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Franciaországi személyfuvarozókkal történő utazással egybe kötött személyes kapcsolatfelvétel
  • Francia nyelvű ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Németországi személyfuvarozókkal történő utazással egybe kötött személyes kapcsolatfelvétel
  • Német nyelvű ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Cégünk képviselete nemzetközi kiállításokon és workshop-on
  • Foglalások rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes francia és angol, vagy német és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Jó szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Online foglalórendszerek ismerete
  • További idegen nyelv ismerete
  • Franciaország kulturális, földrajzi és turisztikai ismerete
  • Németország kulturális, földrajzi és turisztikai ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Vendéglátás / Idegenforgalom
  • Turizmus / Utazásszervezés

Munkavégzés helye: Budapest