Értékesítési munkatárs, Amade Château

Forrás: turizmus.com

 2015. október 14. 16:30

Az Amade Château 5-csillagos kastélyszálloda szállodai, vendéglátó ipari tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat keres.

Munkakör leírása:

  • Szállodai, éttermi és wellness szolgáltatások értékesítése
  • Új értékesítési csatornák keresése
  • Szállodai foglaltság és rendezvény megvalósítások maximalizálása
  • Vendég- és ügyfélkapcsolatok kialakítása, ápolása és megtartása
  • Szálloda többi részlegével való szoros együttműködés
  • Új trendek követése, nyitottság, piac ismeret

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat prémium kategóriás (5-csillagos)
  • szállodában (nem feltétel, de nagy előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Legalább 3-5 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat prémium kategóriás (5-csillagos) szállodában
  • Magyar idegenforgalmi és szálloda piac ismerete
  • Külföldi szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú kereskedelmi, vendéglátó ipari vagy idegenforgalmi végzettség

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi ügyfélkörrel és vendégkörrel való kommunikáció
  • Szállás biztosítása

A fényképes szakmai önéletrajzokat a farkasova@hotelamade.sk e-mail címre várjuk. (x)