Értékesítési munkatárs, AVALON Park

Forrás: turizmus.com

 2016. január 07. 09:46

Az AVALON Park Kft. újonnan nyíló turisztikai létesítménye keres munkatársat Értékesítési Munkakörbe

Feladatok:
• Rendezvények, konferenciák szervezése, előkészítése,
• Hazai és nemzetközi piacokon a szállodai szobák, a kikapcsolódási lehetőségek, a rendezvények és a wellness szolgáltatások értékesítése,
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
• Szakmai vásárokon és kiállításokon a szálloda képviselete,
• Árkalkulációk, ajánlatok, visszaigazolások készítése,
• Napi – heti - havi jelentések és kimutatások készítése a vezetőség számára,
• Számlázásban való részvétel.

Elvárások:
• Felsőfokú iskolai végzettség (preferált: turisztika terület),
• Magabiztos angol nyelvtudás, amit az állásinterjún tesztelünk,
• Felhasználószintű számítógépes ismeret,
• Erkölcsi bizonyítvány,
• Határozott fellépés,
• Kiváló kommunikációs készség,
• Jó probléma-megoldó képesség,
• Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség.

Előny:
• Egyéb idegen nyelv ismerete
• Front vagy Back Office területen szerzett tapasztalat
• Saját személyautó
• Miskolci lakcím
• Fidelio rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
• Kiemelt bérezés
• Igényes munkakörnyezet, stabil háttér
• Fejlődési lehetőség
• Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
• Miskolc-Tapolca

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016. 02. 04 -ig várjuk a hr@avalonpark.hu e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól. info: www.avalonpark.hu (x)