Értékesítési munkatárs, Budapest

 2013. szeptember 19. 15:17

A Best Western Hotel Hungária - Arena értékesítési csapatában

Értékesítési munkatársat keres proaktív értékesítési feladatok ellátására

Feladatok:
Új vállalati, rendezvény- és konferenciaszervezői, valamint utazási irodai üzleti kapcsolatok proaktív felkutatása a M.I.C.E. szegmensben;
A meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok kivitelezésében;
Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket;

Elvárások:
nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás;
minimum 1 éves szállodai tapasztalat;
kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
jó teherbíró képesség;
pontosság, precizitás, szervezettség;
önálló munkavégzési képesség;
empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság;
jó megjelenés, megnyerő modor;
tárgyalási, illetve piaci érzék;
felsőfokú végzettség;
számítógépes ismeretek (Word, Excel);
angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (második idegen nyelv ismerete előnyt jelent);
Az Opera rendszer felhasználói szintű ismerete előnyt jelent.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2013. szeptember 27-ig.

Az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:
Varga Csaba, humánpolitikai vezető
csaba.varga@danubiushotels.com (x)