Értékesítési munkatárs, ETO PARK HOTEL****

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 24. 13:41

ETO PARK HOTEL**** Business & Stadium Értékesítési munkatársat keres

Elvárásaink:
• legalább középfokú végzettség
• idegenforgalomban eltöltött minimum 3 év szakmai tapasztalat
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
• Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Access, PowerPoint)
• Remek értékesítői véna
• Strukturáltság, jó kommunikációs készség
• Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
• Megbízható, felelősségteljes személyiség

Előny:
• Szállodai rendezvényértékesítési tapasztalat
• További idegen nyelv/nyelvek (szerb, horvát, román, német) ismerete
• Flexys és/vagy Hostware szállodai szoftver ismerete

Feladatok:
• A szálloda meghatározott értékesítési és marketing stratégiájának megvalósítása
• Folyamatosan figyelemmel kíséri a konkurencia árait, kínálatát, követi a piaci változásokat
• Személyes kapcsolatot tart fenn a kiemelt ügyfelekkel
• Akvirálja a szálloda számára kiemelten fontos partnereket (B2B, B2C)
• Támogatja az értékesítési csapat tevékenységét

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:
• dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
• jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
• precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
• folyamatosan terhelhető
• szereti a kihívásokat
• érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az karrier@service4you.hu e-mail címre küldje meg nekünk 2015.09.15-ig. (x)