Értékesítési vezető, vidéki wellness szálloda

Forrás: turizmus.com

 2014. december 15. 14:16

Budapesttől 100 km-re lévő 4 csillagos wellness szállodánkba keresünk értékesítési vezetőt az alábbi feltételekkel.

Elvárások:
- Dinamikus, értékesítés-orientált személyiség
- Csapatmotivációs képesség
- Angol nyelvtudás
- Célorientáltság
- OTA rendszerek ismerete
- 4 csillagos wellness szállodában megszerzett több éves tapasztalat -
Hostware program ismerete

Feladatok:
- Új partnerek akvirálása
- Beosztottak irányítása
- Új stratégia kialakítása a szálloda árbevételének növelése érdekében
- Sales targetek felállítása, számonkérése
- Csomagok összeállítása
- Szobák és szolgáltatások értékesítése
- Riportok készítése a management részére

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
- Önálló és jól mérhető munkavégzés
- Szállás lehetőség biztosított
- Mobiltelefon, laptop

Fényképes önéletrajzokat allashirdetes@turizmus.com címre várjuk. A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük. (x)