B2B sales manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 14. 17:06

Az Utazzitthon.hu turisztikai portál a fenti pozícióra keres munkatársat az alábbiak szerint:

Elvárások:
- proaktív, dinamikus, értékesítés orientált személyiség
- meglévő és működő turisztikai kapcsolati háló
- min. 1 éves hasonló vagy azonos területen végzett értékesítési tevékenység
- értékesítés központú szemlélet
- kreativitás
- számítógépes programok és alkalmazások magas szintű ismerete
- előny: saját autó

Feladatok:
az Utazzitthon.hu Kft. által üzemeltetett weboldalak hirdetési felületeinek aktív értékesítése,
- együttműködési megállapodások megkötése a turisztikai iparág szereplőivel,
- megjelenések nyomon követése
- ezen kívül promóciós, adminisztrációs és riportolási feladatok

Amit kínálunk:
- alapbér + értékesítésösztönző csomag
- önálló és jól mérhető munkavégzés
- vidéki tanulmányutakon való részvétel
- munkavégzés helye: Budapest, belváros

Fényképes önéletrajzokat  rövid motivációs levéllel az allashirdetes@turizmus.com címre várjuk az alapfizetés megjelölésével. A tárgyba kérjük írják be: Utazzitthon értékesítő.
A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük. (x)