Étteremi üzletvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2014. december 04. 16:31

Ötcsillagos budai szálloda keres munkatársat Étteremi üzletvezető munkakörbe

Feladatok:

  • Az étterem és a bár magas színvonalú, vendégközpontú és gazdaságos üzemeltetése
  • A személyzet irányítása, szakmai felügyelete, tréningezése, teljesítmény értékelések elkészítése
  • A szálloda minőségi követelményeinek, sztenderjeinek való megfelelés folyamatos ellenőrzése
  • Belső ellenőrzési kötelezettség folyamatos teljesítése, dokumentálása
  • Bevétel növelésének maximalizálása, promóciók koordinálása
  • A konyhafőnökkel együttműködve szakmailag igényes és változatos étlapok összeállítása
  • Rendszeres F&B értekezletek szervezése
  • Társrészlegek munkájának támogatása, szállodán belüli szolgáltatások javításának elősegítése
  • Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése
  • Értékesítési tevékenység

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 5 éves vendéglátóipari tapasztalat, szállodai előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előny
  • Vendégközpontú szemlélet, szakma iránti elkötelezettség
  • Kiváló vezetői-, szervezői-, irányítói készség
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, fogékonyság új módszerek, eljárások iránt

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@aquincumhotel.com (x)