Étteremvezető, Amade Château

Forrás: turizmus.com

 2015. október 14. 16:27

Az Amade Château 5-csillagos kastélyszálloda tapasztalt étteremvezetőt keres.

Munkakör leírása:

  • Éttermi részleg operatív vezetése, a napi feladatok szervezése ellenőrzése és irányítása
  • Munkatársak képzése, motiválása, irányítása és ellenőrzése
  • Étlapok és itallapok rendszeres ellenőrzése aktualizálása a kínálatnak megfelelően
  • Raktárkészlet, pénztár kezelése, ellenőrzése
  • Vendégkapcsolatok kialakítása, ápolása és megtartása
  • Szálloda többi részlegével való szoros együttműködés
  • Új trendek követése, nyitottság, piac ismeret

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat prémium kategóriás (5-csillagos)
  • szállodában vagy felső kategóriás étteremben
  • Angol nyelv kiváló, kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatvezetés

Előny:

  • Külföldi szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú vendéglátó ipari vagy idegenforgalmi végzettség
  • Somelier és/vagy barista tapasztalat
  • Gasztronómiai áttekintés

Amit biztosítunk:

  • Vezető pozíció 5 csillagos szállodában
  • Versenyképes fizetés
  • Étkezési és egyéb benefitek
  • Nemzetközi vendégkörrel való kommunikáció
  • Szállás biztosítása
  • Színvonalas munkakörnyezet

A fényképes szakmai önéletrajzokat a farkasova@hotelamade.sk e-mail címre várjuk. (x)