Recepciós - Executive lounge, Budapest

 2014. április 07. 16:59

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Executive lounge részlegére keresi új munkatársát Recepciós munkakörbe

Feladatok:

  • A Executive vendégek érkeztetése, utaztatása
  • VIP vendégek kiemelten történő kezelése, igényeik folyamatos figyelemmel kísérése
  • Executive Club nyitása, zárása ill. a napi üzemelés biztosítása
  • Szoros együttműködés az F&B-vel az Executive club vendégeinek maximális kiszolgálása érdekében
  • Az Executive Club tisztaságának folyamatos ellenőrzése
  • Executive és VIP vendégek szobáinak ellenőrzése
  • Executive statisztikák vezetése
  • Executive Club reggeli zökkenőmentes lebonyolítása
  • Folyamatos italkészlet biztosítása, happy-hour kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete
  • Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő vendégközpontúság
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szívesen szerezne szakmai tapasztalatot egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, fényképpel ellátott szakmai pályázatát fizetési igénye megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre várjuk! (x)