F&B Manager, Bambara Hotel Felsőtárkány

Forrás: turizmus.com

 2015. október 13. 14:50

Közel ötéves működési időszak alatt az ország egyik legkedveltebb és legmagasabban pozicionált, prémiumkategóriás tematikus szállodája a Bambara Hotel F&B Manager munkatársat keres.

Munkakör feladatai:

  • Színvonalas szolgáltatás biztosítása és ellenőrzése az F&B területen
  • Új trendek követése és azok kreatív gyakorlatba emelése
  • F&B előrejelzések és kimutatások készítése
  • Működési folyamatok ellenőrzése és átszervezése az F&B részlegen
  • F&B területen dolgozó kollégák motiválása, összetartása, irányítása és ellenőrzése
  • Effektív együttműködés a szálloda többi vezetőjével
  • Vendégkapcsolat tartás

Elvárások:
Elhivatottság, kitartás, fejlődni akarás, dinamikus, fiatalos hozzáállás és munkavégzés, kreativitás, hatékonyság, csapatvezetés, kiváló kommunikációs készség, angol nyelvtudás

Előny:
Többéves tapasztalat felső kategóriás szállodában.

Amit biztosítunk:

  • Vezető pozíció az ország egyik piacvezető 4 csillagos szállodájában, a Bambara Hotelben.
  • Magas színvonalú dolgozói háttér biztosítása, legmodernebb eszközök, kulturált, minden igényt kielégítő munkaterület.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fiatalos, dinamikus szakmailag magas színvonalú csapat és vezetőség.
  • Szálláslehetőség

Fényképes jelentkezését, részletes önéletrajzával az igazgato@bambarahotel.hu címen várjuk.

Szállodánkról tájékozódhat a www.bambarahotel.hu weboldalunkon. (x)