FRANCHISE MANAGER, határozatlan idejű, Invia.hu

Forrás: turizmus.com

 2016. január 09. 10:47

Magyarország legnagyobb online utazási ügynöksége az Invia.hu dinamikus, munkaszerető, megfelelő tapasztalattal rendelkező szakembert keres FRANCHISE MANAGER munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Irodák megkeresése és franchise hálózat kiépítése a magyar piacon
  • Tanácsadás az új franchise irodák részére
  • A franchise irodák támogatása az üzleti tervek eléréséhez
  • Folyamatos coaching és oktatás biztosítása az franchise partnerek részére
  • Franchise partnerek helyi marketing támogatása
  • Minőség-ellenőrzési szolgáltatások nyújtása
  • Napi szintű kommunikáció a központ és franchise partner között
  • Segítségnyújtás a franchise partner üzleti tervezésében és ellenőrzésben
  • Szoros együttműködés a budapesti központi iroda igazgatójával és munkájának támogatása

Elvárásaink:

  • Franchise rendszerben és irodahálózat kiépítésében szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat az irodák megkeresésében és együttműködésben
  • Franchise rendszer etikai, jogi és pénzügyi ismerete
  • B típusú vezetői engedély, gyakori utazásra való hajlandóság
  • Angol vagy szlovák/cseh nyelv ismerete előnyt jelent
  • Csehországban való betanuláson való részvétel

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Egyedülálló, felelősségteljes munka és önmegvalósítás lehetősége
  • Részvételi lehetőség
  • Magyarország legnagyobb online utazási ügynökségének fejődésében
  • Motiváló fizetés
  • Szolgálati autó, notebook és mobiltelefon magáncélú használatra
  • Munkakezdés azonnal

Ha úgy gondolja, hogy rendelkezik a megfelelő tapasztalattal e nehéz, de izgalmas munkához és szeretne jelentkezni, küldje el önéletrajzát magyar és angol/szlovák/cseh nyelven a hr@invia.cz és a karrier@invia.hu címre. (x)