Front Office Manager, DHSR Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2015. november 24. 10:37

A DHSR Hévíz SZÁLLODAI FÖLDSZINTI ÜZLETVEZETŐ (FRONT OFFICE MANAGER) munkatársat keres.

Feladatok
- A szállodai földszinti munkaterületek tevékenységének szervezése, irányítása és
ellenőrzése.
- A vendégek érkeztetésével és fizettetésével, elutaztatásával kapcsolatos feladatok
irányítása.
- A vendégekkel való folyamatos személyes kapcsolattartás.
- A Danubius standardok következetes betartásának felügyelete.
- Kiemelten figyel a visszatérő vendégek érkezésére, ápolja a törzsvendég kapcsolatokat.
- A vendégpanaszok, problémák kezelését közvetlenül végzi, intézi, figyelemmel kíséri a
vendéglevelek megválaszolását.
- A többletértékesítési tevékenységet irányítja, ellenőrzi és statisztikát vezet róla.
- Számlával kapcsolatos problémák felmerülése esetén segítséget nyújt a fizettetésben.
- Figyelemmel kíséri a szálloda kint lévő pénzeszközeit, segít azok behajtásában.
- Szállodai kiadványok készítésekor részt vesz azok szakmai tartalmának kialakításában.
- Végrehajtja a Szállodaigazgató által előírt ellenőrzési folyamatokat.
- Segít az Üzemirodának a kérdéses vendéganyagok tisztázásában.
- A Szálloda túltöltése esetén aktív szerepet vállal a helyzet megoldásában.

Elvárások
- közép- vagy felsőfokú végzettség,
- minimum 3 éves gyakorlat a szállodai földszint területén,
- tárgyalóképes angol és német nyelvismeret,
- vezetői készségek,
- magabiztos fellépés,
- empátia, vendégközpontúság,
- kiváló kommunikációs készség (írásbeli/szóbeli)
- probléma-megoldó képesség,
- jó konfliktuskezelő képesség
- stressz tűrés,
- pontosság, precizitás,
- önálló munkavégzési képesség
- az Opera-rendszer magas fokú ismerete,
- felhasználói ismeretek a Word és az Excel vonatkozásában.

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2015. december 6-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Kovács Andrásné – humánpolitikai vezető
ibolya.kovacs@danubiushotels.com (x)