Front Office vezető, Szolnok

Forrás: turizmus.com

 2015. február 02. 13:22

A Tisza Szálló és Gyógyfürdő*** munkatársat keres Front Office vezető munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
- a Front office teljes körű irányítása, szervezése, ellenőrzése az ügyvezetés elvárásai szerint
- érdeklődések, árajánlatkérések, visszaigazolások megválaszolásának megszervezése, felügyelete
- aktív részvétel az értékesítésben

Az álláshoz tartozó elvárások:
- szállodai Front Office részlegen szerzett munkatapasztalat
- vezetői adottságok
- német és/vagy angol nyelv ismerete
- felsőfokú végzettség idegenforgalom vagy vendéglátás területen
- MS Office haladó szintű ismerete kiváló vizuális és verbális kommunikációs készség
- Internet teljes körű használata
- pontos, precíz és mindemellett lendületes munkavégzés
- kiváló kapcsolatteremtő képesség
- vendég centrikusság, rugalmasság
- jó probléma felismerő és megoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Hostware szállodai front office program ismerete

Munkavégzés helye: Szolnok

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével a cvcszolnok@gmail.com e-mail címre küldje meg nekünk. (x)