Hoteligazgató, Hollókő

Forrás: turizmus.com

 2015. május 07. 17:01

Újonnan nyíló szálloda irányítására kiemelkedő vezetői készséggel, megoldás orientált attitűddel rendelkező, határozott fellépésű, rugalmas szakemberek jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • Pénzügyi folyamatok, áruforgalom, üzlethelyiségek irányítása, költséghatékony működtetése, felügyelete.
  • Jogszabályi háttér biztosítása.
  • Kontrolling, riporting rendszer kialakítása, működtetése, fejlesztése.
  • Üzleti tervezés, árellenőrzés, piackutatás, fejlesztés.
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása.
  • Jelentések, elemzések készítése.
  • Tárgyalások lefolytatása, szerződések megkötése.

Elvárások: felsőfokú végzettség, folyékony angol nyelvtudás, legalább 5 éves, szállodaiparban szerzett vezetői tapasztalat, MS Office programok kiváló ismerete, önállóság, döntésképesség, határozottság, motiváltság, kiváló együttműködési képesség, terhelhetőség, vendégorientáció

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Hotel Hollókő****

Jelentkezés: fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az info@hotelholloko.hu címen. (x)