Idegenforgalmi tevékenységért szakmailag felelős munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 22. 13:51

A MÁV Nosztalgia Kft. munkatársat keres Nyugati pályaudvaron lévő értékesítési irodájába idegenforgalmi tevékenységért szakmailag felelős munkatárs pozícióba.

Főbb feladatok:
- értékesítési pont munkájának megszervezése,
- az ügyfelek tájékoztatása,
- pénztárkezelés, pénztári zárás, pénztári jelentés elkészítése,
- számlák kiállítása,
- reklamációk kezelése
- eseti jelleggel utazáshoz kapcsolódó projekt feladatok ellátása
- jegyértékesítési feladatok ellátása,
- szoros együttműködés a gazdasági osztállyal

Követelmények:
- középfokú szakmai végzettség
- középfokú idegenforgalmi ügyintézői végzettség,
- legalább 10 éves idegenforgalmi területen végzett munka
- irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- legalább alapfokú nyelvvizsga, aktív nyelvismeret

Egyéb követelmények:
- kooperációs készség,
- önállóság, határozottság, rendszerszemlélet
- érvényes erkölcsi bizonyítvány
- kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció
- pontosság, alaposság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent: Főiskolai végzettség

Több nyelv ismerete Munkavégzés helye: Budapest Nyugati pu. értékesítési iroda Jelentkezési határidő: 2015. február 15.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motívációs levél megküldésével és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre: waltner@mavnosztalgia.hu (x)