Kasszás-portás-recepciós, Radisson Blu Béke Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 28. 11:52

A Radisson Blu Béke Szálloda KASSZÁS/PORTÁS/RECEPCIÓS munkatársat keres.

Feladatok:
- C.I., C.O és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek.
- Vendégszámlák megnyitása, számlafizettetés, valutaváltás, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése.
- Szállodai kassza vezetése.
- Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése.
- Concierge feladatok ellátása.
- Kapcsolattartás, információadás vendégek részére.

Elvárások:
- minimum középfokú szakirányú végzettség
- szállodai FO részlegén szerzett munkatapasztalat előny
- valutakezelői képesítés megléte előnyt jelent
- ambiciózus személyiség, magas fokú motiváltság, nyitottság
- magabiztos, határozott fellépés
- rugalmasság, pontosság, fegyelem
- jó kommunikációs és tárgyalási készség
- angol, plusz egy vagy több nyelv ismerete

Munkatársaink, valamint családtagjaik, ismerőseik
magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2015. szeptember 15-ig
az alábbi címen jelentkezhetnek:
Botta Attila Front Office Menedzser
attila.botta@radissonblu.com (x)