Konyhafőnök és étteremvezető, Tiszakécske

 2014. március 16. 20:34

Tiszakécskén újonnan nyíló 4 csillagos 50 szobás szálloda keres:

Konyhafőnököt:
Főbb Feladatok: megkövetelni a minőséget, a rendet és a higiéniát étlap, menü és napi ajánlat készítése a konyhai tevékenységek, irányítása, összehangolása, ellenőrzése figyelemmel kíséri a konyhai termelés teljes vertikumát
Elvárásunk: több éves szakmai tapasztalat precíz munkavégzés rugalmasság kitűnő kommunikációs készség megbízhatóság csapatszellem

Étterem vezetőt
Főbb Feladatok: pultosok, felszolgálók, tanulók irányítása, munkájuk szervezése és ellenőrzése munkabeosztások elkészítése vendégek fogadása, asztalhoz kísérése, kínálása, kiszolgálása és az ezzel kapcsolatos munkaszervezés
Elvárásunk: több éves vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat precíz munkavégzés vendég centrikusság kitűnő kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- Piacképes jövedelem
- Teljes munkaidős állás
Hosszú távú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzát a thermal@thermaltiszapart.hu címre várjuk (x)