Konyhafőnök, Hotel Caramell****

Forrás: turizmus.com

 2015. december 04. 15:41

A bővítés alatt álló Hotel Caramell**** szálloda Bükfürdőn (Vas megye) munkatársat keres Konyhafőnök munkakör betöltésére.

Elvárások:
• Középfokú vagy felsőfokú végzettség
• 4 csillagos szállodában, hasonló munkakörben szerzett, minimum 5 éves vezetői tapasztalat
• Gyakorlati tapasztalat a’la carte, szállodai és rendezvény étkeztetés területén
• HostWare program ismerete
• Vendég- és minőségközpontú gondolkodás;
• Kreativitás, nyitottság a modern konyhatechnológiára
• Kiemelkedő vezetői és szervezési készségek;

Feladatok:
• Több termelő terület (szálloda, spa bar, a’la carte étterem, cukrász termelő, önkiszolgáló étterem) együttes irányítása
• Személyzet vezetése, folyamatos képzése
• Munkarend, beosztások tervezése;
• Anyaggazdálkodás tervezése, kivitelezése és ellenőrzése;
• Leltározásban való felelős részvétel

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lamperth.judit@caramell.hu e-mail címre. (honlap: www.caramell.hu) (x)