Konyhafőnök, Kreischberg-Murau

Forrás: turizmus.com

 2014. október 06. 15:56

A magyar tulajdonú Relax Resort Kreischberg****, a Kreischberg-Murau sírégió kedvelt négycsillagos szállodája keres 2014 decemberi kezdéssel

Konyhafőnököt

Feladatok:

  • 8 fős konyhai személyzet munkájának megszervezése, szakmai irányítása
  • naponta átlagosan 250 vendég részére reggeli és vacsorabüfé ételek elkészítése, a’ la carte szervíz biztosítása
  • étlapszerkesztés, büféválaszték és ételkalkulációk elkészítése
  • gazdaságos működés fenntartása
    • megújulási lehetőségek keresése a szálloda működésén és lehetőségein belül

Elvárások:

  • szakács végzettség
  • 4-5 csillagos szállodában szerzett min. 2 év konyhafőnöki szakmai gyakorlat (referenciával)
  • a magyaros ételeken kívül jártasság a nemzetközi ételek elkészítésében is
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete, nyitottság új ételek elkészítésének a megtanulására
  • a minőségi ételkészítést a gazdaságossági szempontok betartásával képes elvégezni
    • vezetői tapasztalat

Előny:

  • külföldi étteremben, szállodában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Ausztria, Stájerország

Bérezés: Az Ausztriában érvényes ágazati kollektív szerződés szerint

Fényképes önéletrajzát, referenciáit és motivációs levelét az alábbi címre küldje:

Relax Resort Kreischberg

Kreischberg 2

A - 8861 St. Georgen ob Murau

Tel.: +43 3537 25 002 221

Fax: +43 3537 25 002 777

E-mail: office@relaxmurau.at

Web: www.relaxmurau.at (x)