Limuzin sofőr, Sixt Magyarország

Forrás: turizmus.com

 2014. szeptember 24. 11:10

A Sixt márka tulajdonosa a németországi székhelyű Sixt AG, mely több mint 100 országban 4500 irodával van jelen. A Sixt rent a car 1999 óta szereplője a magyar gépjárműkölcsönző piacnak. www.sixt.hu

A Sixt Magyarország új alapokra épülő limuzin üzletágába keresünk exclusíve ügyfélkör kiszolgálásához limuzin sofőröket

A munkakör betöltésével kapcsolatos követelmények:

  • Középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány minimum 3 éves aktív vezetési tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás (mindennapos aktív használat szükséges)
    • Teljesítmény orientáció
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Nagyfokú önállóság és csapatszellem együttes megléte
    • Proaktív szemlélet
    • Ügyfélközpontúság
    • Dinamizmus
    • Megbízhatóság
    • Problémamegoldó és szervezői készség
    • Kiváló stressz tűrő képesség
    • Előírásoknak megfelelő megjelenés

Munkakör feladatai:

  • Prémium kategóriás gépjárművekkel sofőr szolgáltatás
  • A gépjárművek mozgatása Magyarországon és külföldön egyaránt
  • A gépjárművek felkészítése (tankolás, mosatás)
  • A szolgáltatási portfólió ismerete, értékesítése

Munkaidő: 10-16 óráig részmunkaidő (illetve megegyezés szerint)

KEZDÉS KONKRÉT IDŐPONTJA: 2014. 10. 15.

BÉREZÉS: megegyezés szerint

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal e-mail címen: job@sixt.hu, tárgyban Limuzin megjelöléssel illetve az elvárt min. nettó fizetési igény megjelölésével.