Marketing menedzser és TDM menedzser, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2015. szeptember 28. 16:12

A Hévíz TDM Egyesület 1 fő marketing menedzsert és 1 fő TDM menedzsert keres.

Marketing menedzser fő feladatai:
- részvétel a város marketing tervének megvalósításában bel- és külföldön egyaránt;
- kampányszervezés, kreatív szövegírás, grafikai tervek előkészítése, hirdetési felületek szervezése;
- sajtó és PR kapcsolatok ápolása;
- study tour, vásár, workshop szervezés és lebonyolítás;
- városi kiadványok gondozása;

Az alkalmazás feltételei:
- szakirányú végzettség
– turisztikai vagy marketing menedzseri szakirányon;
- német vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete;
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
- precíz munkavégzés;
- jó szervező készség;
- B kategóriás jogosítvány;

Munkakezdés: 2015. október 26.

A TDM menedzser fő feladatai:
- TDM pályázat teljes körű megvalósítása, elszámolása, nyomon követése;
- pályázat figyelés és írás, hazai és EU-s pályázati rendszer nyomon követése;
- egyesületi titkári feladatok ellátása, 100 fős tagság összefogása.

- szakirányú, felsőfokú végzettség
– turisztikai vagy projekt menedzseri szakirányon;
- EU-s pályázati elszámolásban szerzett tapasztalat;

Munkakezdés: 2015. november 15.

Előnyt jelent mindkettő pozíciónál:
- további idegen nyelvek ismerete;
- Hévíz és környékének ismerete;
- hasonló területen szerzett tapasztalat.

A fenti feltételeknek megfelelő jelentkezők fényképes önéletrajzait 2015. október 9-ig a következő e-mail címre várjuk: office@hevizmarketing.hu (x)