MICE Sales Manager, budai szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. szeptember 02. 15:40

Ötcsillagos budai szálloda keres munkatársat MICE Sales Manager munakör betöltésére

Feladatok:
•A szálloda konferencia és rendezvény szolgáltatásainak aktív értékesítése
•Ajánlatok készítése MICE lekérésekre, foglalások kezelése, intézése (telefonon és e-mailben) és ajánlatok kreatív összeállítása
•Folyamatos piacelemzés és konkurenciafigyelés
•Szerződések előkészítése, megkötése az értékesítési igazgató irányítása alatt
•Tárgyalások, szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
•Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
•Szoros együttműködés kialakítása a helyi és külföldi cégekkel, utazási irodákkal és konferencia-szerzvezőkkel
•Kreatív ötletek prezentálása, kivitelezése

Elvárások:
•Szakirányú felsőfokú végzettség
•Hasonló területen szerzett min. 1 éves szállodai tapasztalat
•MICE piac ismerete, aktív kapcsolatrendszer
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
•Naprakész számítógépes ismeretek (MS Office és Opera program felhasználói szintűen kezelése)
•Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
•Kiváló prezentációs készség
•Proaktív szemlélet
•Precíz munkavégzés További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás, nagyfokú rugalmassággal és stressztűrő készség

Amit ajánlunk
•Változatos feladatokkal teli munka
•Fiatalos csapat
•Ideális munkavégzési feltételek
•Korrekt bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hr@aquincumhotel.com (x)