Nappali recepciós-értékesítő munkatárs, Gyenesdiás

 2014. július 07. 16:09

Nappali recepciós-értékesítő munkatársat keresünk Gyenesdiáson, a Balaton parttól 200 méterre a Wellness Hotel Katalin****-ba éves állásra
Igény esetén szállást tudunk biztosítani a szállodában. Munkaidő heti 40 óra. Azonnali kezdéssel.

Feladatai:
• Vendégelégedettség magas szintű biztosítása
• Check-in, check-out és ezek adminisztrációja
• Foglalások rögzítése, online foglalási rendszerek kezelése
• Telefonos és e-mailes értékesítés, szállodai adminisztráció

Elvárásaink:
• Vendég orientált személyiség
• Angol és/vagy német nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• Szakirányú végzettség vagy minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat • Önállóság, terhelhetőség
• Megfelelő megjelenés
• Hosszú távra történő munkakeresés

Amit nyújtunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Biztos háttér, szakmai fejlődés, kiemelt, korrekt bérezés.

Előnyt jelent:
• Pályakezdő
• Nyelvtudás, szakmai tapasztalat
• Online foglalási rendszerek ismerete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az info@hotelkatalin.hu e-mail címen. (x)