Nemzetközi corporate rendezvényhelyszín értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. április 02. 10:40

A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező vállalat

NEMZETKÖZI CORPORATE RENDEZVÉNYHELYSZÍN ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • nemzetközi rendezvények, konferenciák felkutatása, magyarországi helyszín és szolgáltatások értékesítése egész Európában
  • kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • jelentések, riportok készítése
  • az új piaci igények feltárása, konkurencia figyelés, javaslattétel

Elvárások:

  • gazdasági / kereskedelmi felsőfokú végzettség
  • szolgáltatás értékesítési területen eltöltött min 2-3 év (szállodai rendezvény értékesítői tapasztalat előny)
  • piacismeret
  • aktív, élő kapcsolatrendszer nemzetközi rendezvényszervezőkkel
  • tapasztalat nemzetközi rendezvények értékesítésében
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás, (német, francia és/vagy olasz nyelvtudás előny)
  • remek értékesítői véna,
  • gyakori külföldi utazásra való hajlandóság
  • jó kommunikációs és tárgyalóképesség,
  • diplomáciai érzék
  • kitartó, siker-, teljesítmény- és eredmény orientált egyéniség
  • jó problémamegoldó és szervezői készségek
  • jó számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • a beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos jutalék,
  • cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, és külföldi helyszínek

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, és kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el az alábbi e-mail címre: karrier@hungexpo.hu. (x)