Online & Sales Coordinator, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2014. november 16. 17:47

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó ötcsillagos budapesti szálloda keresi tehetséges munkatársát Online & Sales Coordinator munkakörbe

A pozíció átfogó szerepe:
•A szálloda Interneten való megjelenésének teljes körű koordinálása. A magyar online foglalási oldalak és a szállodai weboldal teljesítésének növelése.

Feladatok:
•Az árváltozások végrehajtása az összes weboldalon, akciók feltöltése, allotmentek kezelése •Jelentések készítése
•Az internetes oldalak információinak folyamatos frissítése
•A foglalások, árbeállítások, árfeltöltések, jutalékrendszerek folyamatos kezelése
•Új foglalási oldalak felkutatása, szerződési folyamat levezetése
•A szálloda weboldalának tartalommenedzsmentje
•Hírlevelek szerkesztése
•Csomagajánlatok elkészítése
•A konkurencia árainak, akcióinak napi szintű figyelése

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Legalább egy év online értékesítési tapasztalat, szállodaipari tapasztalat feltétel
•Legújabb internetes trendek ismerete
•Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
•Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás

Magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott pályázatát fizetési igénye megjelölésével várjuk: onlinesalescoordinator@gmail.com (x)