Recepciós, AVALON RESORT & SPA

Forrás: turizmus.com

 2016. január 09. 11:06

Az AVALON RESORT&SPA újonnan nyíló EXKLUZÍV HOTEL keres munkatársat Recepciós munkakörbe

Feladatok:
• vendégek érkeztetése, utaztatása, • szállodai szolgáltatások ajánlása, • szállodai foglalások rögzítése, • számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok, • vendégpanaszok kezelése, • vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése, • értékesítők munkájának segítése, • szobaasszonyok munkájának előkészítése.

Elvárások:
• Felsőfokú iskolai végzettség, • Magabiztos angol nyelvtudás, amit az állásinterjún tesztelünk, • Felhasználószintű számítógépes ismeret, • Erkölcsi bizonyítvány, • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, • Határozott fellépés, • Kiváló kommunikációs készség, • Jó probléma-megoldó képesség, • Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség.

Előny:
• Egyéb idegen nyelv ismerete • Miskolci lakcím • Saját gépjármű

Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés • Igényes munkakörnyezet, stabil háttér • Fejlődési lehetőség • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Miskolc-Tapolca

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.02.04 -ig várjuk a hr@avalonpark.hu e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól. info: www.avalonpark.hu (x)