Recepciós, Hajdúszoboszló

Forrás: turizmus.com

 2015. október 21. 16:27

A hajdúszoboszlói Hotel Délibáb**** Recepciós munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
- vendégekkel kapcsolatos teendők ellátása
- tájékoztatás a szálloda szolgáltatásairól
- pénzkezeléssel összefüggő feladatok (fizettetés, kasszazárások, elszámolások)
- telefonhívások, e-mailek kezelése
- kapcsolattartás a szálloda más területeivel
- adminisztrációs feladatok naprakész elvégzése

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség (érettségi)
- önálló, precíz, megbízható munkavégzés nappali- és éjszakai műszakban
- erős számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, levelezés)
- magas szintű kommunikációs készség, problémamegoldás, stressz tűrés és konfliktuskezelés
- ápolt megjelenés
- értékesítés orientáltság
- tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás mellett egyéb idegen nyelv ismerete

Előny:
- szakirányú végzettség (idegenforgalom, szállodaipar)
- Hostware program ismerete

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a hoteldelibabszoboszlo@gmail.com e-mail címre várjuk. (x)