Recepciós munkatársak, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. május 25. 12:51

Az Accent Hotels szállodalánc két, Budapest központjában (VI. illetve VII. kerület) található, háromcsillagos szállodájába munkatársakat keres Recepciós munkakörbe.

Feladatok:
- a vendégek érkeztetése, utaztatása,
- információszolgáltatás és segítségnyújtás,
- kapcsolattartás a különböző részlegekkel,
- telefonhívások kezelése,
- transzferek ügyintézése,
- vendégszámlák, hitelkártya tranzakciók kezelése,
- kulcskártya kezelés,
- ajánlatkérés/foglaláskezelés.

Elvárások:
- szakirányú végzettség,
- hasonló környezetben szerzett 1-2 év tapasztalat,
- tárgyalóképes angol és francia nyelvtudás,
- jó kommunikációs készség, rugalmasság,
- önálló, precíz, megbízható munkavégzés, határozottság,
- udvariasság, vendégközpontú szemlélet.

Előny:
- egyéb nyelvtudás,
- Hostware rendszer ismerete.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a gyorgyi.balazs@accenthotelmanagement.com e-mail címre várjuk.

További információ: www.accenthotels.hu (x)