Recepciós / Ügyintéző, Budapest

 2014. március 18. 17:10

Belvárosi apartmanokat üzemeltető cég keres központi rezervációs és ügyfélkapcsolati irodájába Recepciós / Ügyintéző munkatársat

A leendő munkatárs feladatai:
- A vendég érkezésének előkészítése
- Az érkező vendég fogadása, check-in
- A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
- Városnéző túrák közvetlen értékesítése
- Foglalásokkal, szálláshely értékesítéssel kapcsolatos ügyintézői feladatok ellátása
- Az apartmanok tökéletes működésének biztosítása, ellenőrzése
- Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Minimum 1-3 éves munkatapasztalat
- Angol nyelven biztos és folyékony társalgási és tárgyalóképes szint
- Számítógép felhasználói szintű, biztos ismerete
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
- Vendégközpontú gondolkodás
- Önálló munkavégzés
- Rugalmas időbeosztás

A jelentkezésnél előnyt jelent:
- További nyelvek ismerete
- Szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Bónusz
- Kihívásokkal teli, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Budapest, belváros
Munkaidő: Rugalmas, napi 8 óra / heti 40 óra (különböző műszakokban, szombat és vasárnap is)

Jelentkezés: Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: keresemallasom@gmail.com (x)