Recepciós/kasszás, Budapest

 2014. március 25. 15:22

A HILTON Budapest RECEPCIÓS/KASSZÁS munkakörbe keres többműszakos új munkatársat.

Feladatok:

• Recepciós, kasszás feladatok ellátása;

• Concierge feladatok ellátása;

• Vendégpanaszok kezelése;

• Napi forgalmi adatok egyeztetése;

• Éjszakai riportok elkészítése;

• Napi zárás lefuttatása;

• A napi bevétel pontos egyeztetése;

• Az adott terület naprakész adminisztrációjának elkészítése;

• A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása.

Elvárások:

• Az angol nyelv magabiztosan tudása szóban és írásban, további idegen nyelvek ismerete előnyt jelent;

• Vendégorientáltság;

• Jó kapcsolatteremtő készség;

• Rugalmasság, nyitottság az újdonságra;

• Motiváltság, és elkötelezett az egyéni fejlődésre;

• Az Opera szállodai szoftver ismerete;

• Szállodai, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és részletes motivációs levéllel

2014. április 15-ig

Csákvári Lászlónál

laszlo.csakvary@hilton.com