Reservation Officer, Budapest

 2014. április 07. 16:57

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Back Office csapata új munkatársat keres Reservation Officer munkakörbe

Feladatok:

  • Rezervációk felvétele a standard-ek alapján
  • Rezervációs anyagok előkészítése (ár, fizetési mód, tartózkodás hossza, szobatípus, speciális igények)
  • Visszaigazolások kezelése Internetes foglalások rendszeres lekérése, visszaigazolása
  • A szálloda más részlegeinek informálása a foglaltságról, előrejelzésről
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, partnerekkel
  • Az ünnepnapokon és hétvégéken ügyelet biztosítása és a beérkezett foglalások feldolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete
  • Hasonló környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Elkötelezettség és udvariasság

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szívesen szerezne szakmai tapasztalatot egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre várjuk! (x)