Sales manager, Budapest

 2014. március 26. 16:03

Budapesten központi elhelyezkedéssel bíró, újonnan nyíló hostel keres sales manager munkatársat

Feladatok:
- Az egyéni szobafoglalási tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása;
- Ajánlatok készítése, nyomon követése;
- Az egyéni rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása;
- A vendég- és partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése,valamint karbantartása;
- Reportok készítése a vezetés felé.

Elvárások:
- Tárgyalóképes angol és német nyelvismeret;
- Empátia, vendégközpontúság;
- Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség;
- Teherbírás, monotónia- és stressztűrés;
- Pontosság, precizitás;
- Számítógépes ismeretek: felhasználói ismeretek az Office programjaiban, előny a szállodai szoftverek ismerete;
- Önálló munkavégzési képesség;
- Nyitottság a rugalmas (esetenként hétvégi és ünnepnapi) munkavégzésre.

Előnyt jelent:
- Hasonló munkaterületen és/vagy szállodai recepción és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat;
- További nyelvtudás.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat 2014. április 10-ig az alábbi elérhetőségre várjuk: info@hellobudapesthostel.com (x)