Sales Manager, Gundel étterem

Forrás: turizmus.com

 2015. szeptember 30. 14:03

A Gundel Étterem SALES MANAGER munkatársat keres.

Munkafeladatok:

  • a cég szolgáltatásainak (éttermek, rendezvények, egyéb) teljes körű értékesítése
  • pro-aktív értékesítési feladatok ellátása (sales call-ok, prezentáció)
  • értékesítési adatbázisok építése és karbantartása
  • esetileg rendezvényszervező/bankett tevékenység (ajánlatok, foglalások, follow-up) elvégzése, adminisztrációja

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/vendéglátó ipari végzettség
  • min. 1 éves szállodai és/vagy rendezvény-ügynökségi tapasztalat  (Corporate, MICE, Private)
  • számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, képszerkesztők)
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (további idegen nyelv ismerete előny)
  • kiemelkedő kommunikációs- és prezentációs készség
  • csapatszellem, sikerorientált személyiség
  • önálló, kreatív, felelősségteljes munkavégzés
  • releváns meglévő kapcsolatrendszer corporate és/vagy
  • rendezvényszervezői piacon előny
  • tapasztalat pro-aktív értékesítésben előny

Önéletrajzzal az alábbi címen jelentkezhetnek: karrier@gundel.hu (x)