Szakács, Budapest

 2014. április 16. 10:51

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest szálloda az alábbi területere keresi új, agilis kollégáját: SZAKÁCS

Fő feladatok:
• A termelési program szerinti ételek az anyaghányad, a technológiai előírások és a konyhafőnök vagy helyettese szakmai utasításai alapján megfelelő elkészítése vagy előkészíttetése
• Felügyeli a heti személyzeti étrend színvonalas elkészítését
• Elősegíti a részlegvezetők és szakácsok munkáját az elsőrendű minőség fenntartása érdekében és munkatársain keresztül biztosítja a részleg színvonalas és vendégközpontú üzemeltetését
• Gondoskodik a reggeli büféasztal színvonalas választékáról és folyamatos utánpótlásáról • Folyamatosan figyelemmel kíséri az ételek minőségét, a tálalás szakszerűségét és mennyiségét

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Szakmai igényesség és kreativitás

Ajánlatunk:
• Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
• Elkötelezett, dinamikus séf csapat

Amennyiben szakmai tapasztalatát szívesen kamatoztatná egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, fényképpel ellátott pályázatát, fizetési igénye megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre várjuk! (x)