Szakács, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. szeptember 25. 15:53

Hotel Nemzeti Budapest az alábbi pozícióba keres munkatársat: Szakács

Feladatok: Szívonalasan, igényesen elkészíti az ételeket a előírt adagoknak és technológiáknak megfelelően. Aktívan részt vállal a konyha munkájában, továbbá a reggeliztetéssel és szobaszervízzel kapcsolatos konyhai feladatokat ellátásában.

Amit a sikeres pályázóktól elvárunk:
Szakács szakképzettség
Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
Első osztályú étteremben, illetve 4-5 csillagos szállodában szerzett munkatapasztalat
Magas szintű munkavégzés, kreativitás
Vendégközpontú, motivált, igényes a munkájára és a magas szintű munkavégzés elkötelezettje
Nagy munkabírással rendelkezik
Önálló, dinamikus munkavégzés
Ápolt, igényes megjelenésű, mosolygós, vidám, pozitív természetű

Előny:
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Külföldön szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezés angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a h3229-hr@sofitel.com e-mail címre. (x)