Szállodaigazgató, Orosháza-Gyopárosfürdő

 2014. február 17. 14:24

Szállodaigazgatói pozíció

Feladatok

• A szálloda teljes körű üzemeltetésének ellenőrzése és irányítása

• A szálloda értékesítési tevékenységének teljes körű ellenőrzése, kiemelten a bevételiés foglaltsági információkra vonatkozóan

• A szálloda szervezeti egységei együttműködésének folyamatos ellenőrzése

• Üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás, közönségkapcsolatok ápolása, a szálloda szakmai rendezvényeken történő képviselete

• A szálloda üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok folyamatos ellenőrzése

• A szálloda üzemeltetésének folyamatos ellenőrzése minőségi és hatékonysági szempontok szerint

• Projektfeladatok irányítása, folyamatos ellenőrzése

• A szálloda humánerőforrás biztosítása minőségi szempontok figyelembe vétele mellett

• A házon belüli munkáltatói jogkor feladatainak ellátása

Elvárások

• Felsőfokú, szakirányú végzettség

• Legalább ötéves, szállodai vezetői tapasztalat (szakmai referencia megjelölése szükséges)

• Szolgáltatás és értékesítés-centrikus személyiség

• Jól terhelhetőség

• Kreativitás

• Angol nyelvismeret (még egy idegen nyelv ismerete előny)

• Szállodai szoftverek és MS Office magabiztos használata

• B kategóriás jogosítvány

• Büntetlen előélet, érvényes, hatóság által kibocsátott, erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

• Professzionális szakmai háttér

• Önálló munkavégzés

• Teljesítményorientált bérezés

• Céges telefon

A munkavégzés helye: Orosháza-Gyopárosfürdő