Szállodaigazgató, Szeged

Forrás: turizmus.com

 2015. július 14. 16:34

Szeged belvárosában nyíló, 4 csillagos tematikus butikszálloda üzemeltetési területére keresünk szállodaigazgatót.

Főbb feladatok:
• Üzemeltetési tervek elkészítése, tulajdonosokkal való elfogadtatása
• Tervekben foglalt célszámok (ügyfél-elégedettségi, foglaltsági, pénzügyi) elérése
• A hotel napi üzemeltetésével kapcsolatos döntések meghozatala, feladatok elvégzése
• Értékesítés támogatása, személyes részvétel ennek lebonyolításában

Ideális jelölt:
• képes a célokért határidőkért felelősséget vállalni
• rendszereket építő személyiség, folyamatokban gondolkodik
• ismeri a minőségbiztosítási rendszereket, eszköztárukat alkalmazza és hisz bennük
• átlátja a működés, az ügyfél-elégedettség és jövedelmezőség közötti összefüggéseket
• határozott vezető
• céljait motivált csapatán keresztül éri el
• úgy gondolja, hogy a célok elérésének legjobb módszere a tervezés-megvalósítás-ellenőrzés ciklus
• nem elégszik meg a közepes teljesítménnyel
• motivált, nincs szüksége külső mozgató erőre
• marketingismeretei magasak, különösen online területen
• képes a szálloda marketing- és értékesítési tervét megalkotni és kivitelezni
• képes kapcsolatrendszert kiépíteni, illetve jelenleg is minőségi kapcsolatrendszerrel rendelkezik
• szakirányú felsőfokú képesítéssel rendelkezik
• legalább 5 éves szállodaiparban eltöltött vezetői tapasztalattal rendelkezik, nem szükségszerűen szállodaigazgatóként
• angolul magas szinten tárgyalóképes

Amit kínálunk közös céljaink melletti elkötelezettségéért:
• teljesítményt alapul vevő bérezés
• céges telefon, utazási költségtérítés
• önállóság a szálloda irányításában

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés: 2015. 08. 01–ig a hr@hotelscience.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal és egy rövid esszével, amelyben kifejti rátermettségét az állás betöltésére. (x)