Takarító(nő), Németország

Forrás: turizmus.com

 2015. március 01. 11:09

A timmendorferi strandnál (Balti tenger) elhelyezkedő Hotel Fuchsbau 1915 óta fennálló családi vállalkozás. A parasztházból lett vendéglő mára egy étteremmel kiegészített 4 csillagos szállodává nőtte ki magát, mely méltán vált Németország egyik legnépszerűbb pihenőhelyévé. Csapatunk

Takarító(nő)

munkatársat keres, teljes munkaidőben vagy szezonális munkára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállodai szobák takarítása és ellenőrzése a legmagasabb minőségi követelmények alapján;
  • műszaki hibák és az általános javítási igények jelentése;
  • havi takarítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (referenciával);
  • Terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság;
  • Csapatszellem, felelősségteljes hozzáállás, motiváltság;
  • Udvarias, vendégcentrikus magatartás;
  • Ápolt megjelenés, magabiztos fellépés.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • Szezonális munkalehetőség;
  • A német szállodaipar átlagfizetéseihez igazodó versenyképes jövedelem;
  • Ingyenes szállás a szálloda közelében;
  • Fiatal, nyitott, dinamikus csapatban való munkavégzés;
  • Német nyelvtanulási lehetőségek.

Előny:

  • Német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Fuchsbau
Romantik Hotel · Restaurant · SPA
Dorfstraße 11
23669 Timmendorfer Strand
Németország
www.fuchsbau.com

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, az anna.barabas@fuchsbau-timmendorf.de e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük jelölje meg a pozíció pontos nevét vagy a referencia kódot. (x)