Turisztikai projektvezető, Aquaprofit Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2016. február 03. 14:31

Az AQUAPROFIT Zrt. munkatársat keres azonnali kezdéssel a lenti munkakörbe:

Turisztikai projektvezető

Feladatok:
• Turizmushoz kapcsolódó javaslatok összeállítása, koncepciók kidolgozása
• Turisztikai projektek menedzselése
• Turizmussal kapcsolatos projektek megvalósíthatósági tanulmányainak elkészítése
• Pénzügyi elemzések készítése
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági, turizmus)
• Minimum 5 éves szakmai tapasztalat turisztikai projektmenedzsment területén
• Pályázati források rendszerében való jártasság
• Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
• Kitűnő szervezőkészség és problémamegoldó képesség
• Kreatív, terhelhető, felelősségteljes, önállóan dolgozni tudó személyiség
• B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság, rugalmasság

Amit kínálunk:
• Felelősségteljes, szakmailag fejlődést biztosító munkakör
• Versenyképes javadalmazás
• Kihívásokkal teli munka
• Lelkes, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
• Iroda: Budapest

• Fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel, a nettó fizetési igény megjelölésével, az alábbi címre küldje: hr@aquaprofit (x)