Utazási tanácsadó, Tumlare Corporation Hungary Kft.

 2013. november 26. 16:22

Tumlare Corporation Hungary Kft. kiutazási üzletágának ÁZSIASPECIALISTA részlege Utazási tanácsadó munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:
•Teljes körű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek, egyéni utasok és csoportok részére
•A megrendelők által elfogadott ajánlatok teljes körű lebonyolítása (repülőjegy foglalás és kiállítás, szállásfoglalás, autó- és buszbérlés, transzferek, programok szervezése
•Számlázás, elszámolások készítése
•Kapcsolattartás a cég nemzetközi irodahálózatának munkatársaival, külföldi partnerekkel

Elvárások:
•Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
•Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
•Repülőjegy-értékesítői tapasztalat
•Kiemelkedő angolnyelv-tudás szóban és írásban
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
•A délkelet-ázsiai és japán desztinációk ismerete

Jelentkezés módja: önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: job@tumlare.com Jelentkezését bizalmasan kezeljük. További céginformáció: www.azsiaspecialista.hu (x)